راپچر ولو (شیر اطمینان آسانسور،شیر ترکیدگی)

قیمت راپچر ولو/بهترین قیمت شیر ترکیدگی در بازار/قیمت مناسب شیر اطمینان آسانسور/ خرید راپچر ولو برای آسانسور/ قیمت راپچر ولو به روز و جدید/خرید راپچر ولو با بهترین قیمت

قیمت و خرید راپچر ولو (شیر اطمینان آسانسور،شیر ترکیدگی)

راپچر ولو چیست؟

راپچر ولو چگونه عمل می کند؟

راپچر ولو (rupcher valve) یکی از تجهیزات ایمنیِ مهم و حساس در آسانسورهای هیدرولیک است. به راپچر ولو، شیر اطمینان آسانسور یا شیر ترکیدگی نیز می گویند. راپچر ولو (شیر اطمینان) مستقیم و بدون واسطه بر روی سیلندر جک به صورت صلب نصب می شود. شیر اطمینان رابط بین شلنگ و جک است، به عبارتی ورود و خروج روغن از طریق راپچر (شیر ترکیدگی) صورت می گیرد. شیر ترکیدگی میزان خروجی روغن را کنترل می کند؛ در صورت پارگی اتصالات بین جک و پاوریونیت آسانسور و سرعت بیش از حد کابین، با قطع کردن جریان خروجی سیال، موجب توقف جک و مانع از سقوط آزاد کابین می گردد. حجم و اندازه راپچر ولو به نوع و ظرفیت کابین بستگی دارد.

شرکت رویش صنعت آیریک در تولید جک و پاوریونیت آسانسور از راپچرهای ساخت خود با برند elf power استفاده می کند. این راپچر ولوها که توسط تیم فنی شرکت طراحی و ساخته شده، پس از تست های مختلف به مرحله تولید و عرضه رسیده است. کیفیت راپچر تولید شده داخلی (elf power) در مقایسه با نمونه های مشابه خارجی مثل برند blain آلمان برابری می کند، اگرچه از نظر قیمت بسیار مناسب و به صرفه تر است. این شیرهای ایمنی برای فروش به همکاران نیز موجود می باشد. برای اطلاعات بیشتر تماس بگیرید.

نصب و تنظیم راپچر ولو elf power

برای کسب اطلاعات پیرامون نحوه نصب و تنظیم شیر ترکیدگی elf power کلیک کنید.

قیمت راپچر ولو elf power
شیر اطمینان آسانسور
3,500,000
تومان
ماکزیمم تحمل فشار= 150 bar
سایز پورت ورودی = inch 1