جک پیستونی هیدرولیک/یکطرفه و دو طرفه

جک پیستونی هیدرولیک صنعتی، بالابری،آسانسوری

قیمت جک هیدرولیک پیستونی

طیف گسترده ای از جک هیدرولیک در صنایع کاربرد دارد. ابعاد و طراحی جک ها با توجه به طراحی مدار هیدرولیک متفاوت است. کیفیت اجرا به کیفیت طراحی، محاسبات و رعایت استانداردها بستگی دارد.انواع متنوع جک شناور، جک تلسکوپی و جک پیستونی در تیپ های مختلف توسط شرکت رویش صنعت آیریک با برند elf power طراحی و ساخته می شوند. برای مشاوره در خصوص نوع جک، استعلام قیمت و ثبت سفارش با ما در تماس باشید.

طراحی و ساخت جک هیدرولیک پیستونی

ساختار جک پیستونی:

جک پیستونی شامل بدنه جک(پوسته)، پیستون، شافت و مجموعه ی آب بندها است. در این جک برخلاف جک های شناوری، مجموعه پکینگ و آب بند بر روی پیستون بسته می شود. پیستون هم به انتهای شافت متصل می شود. با نصب پکینگ، پیستون مماس به سطح داخلی بدنه جک می گردد. وقتی روغن وارد جک می شود؛ زیر پیستون محبوس شده و پیستون به سمت بالا حرکت می کند.
سطح مقطع پیستون، سطح اصلی در فرمول فشار است. پکینگ اجازه نشتی روغن به سمت دیگر پیستون را نمی دهد. به دلیل مماس بودن سطح داخلی جک با پیستون و مجموعه ی آب بندها، سطح داخلی بایستی از کیفیت بالایی برخوردار باشد تا موجب خرابی پکینگ نشود. در جک پیستونی، شافت و پوسته جک عملا هیچ تماسی با یکدیگر ندارند. جک پیستونی، پیچ هواگیری ندارد.

انواع جک پیستونی:

جک های پیستونی در صنعت بسیار پر کاربرد هستند، این جک ها را می توان در ابعاد و مدل های مختلف ساخت. جک های پیستونی یک طرفه و دوطرفه ساخته می شوند. از این رو در هر حالتی (افقی یا عمودی) می توان از آن ها استفاده کرد. جک پیستونی یکطرفه با یک ورودی روغن در پایین ترین نقطه جک و جک پیستونی 2 طرفه با دو ورودی روغن، یکی در بالاترین نقطه و دیگری در پایین ترین نقطه جک ساخته می شوند.

طراحی و ساخت جک پیستونی هیدرولیک آسانسوری،صنعتی و بالابری
برچسب ها: بدون برچسب

دیدگاه خود را با ما در میان بگذارید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش های مورد نیاز علامت گذاری شده اند.*